IMG_1336upr…teplo domova…. Jistota….. stabilita…rodina….zázemí….zdravé teplo….. to jsou emoce spojené s pojmem KACHLOVÁ KAMNA. S tímto pojmem můžeme však spojit i výrazy jako obnovitelný zdroj tepelné energie, maximální účinnost, nízká spotřeba, vysoká životnost, vysoká užitná hodnota, ale hlavně zdravé a pohodlné topení.

Kachlová kamna se dnes stávají opravdovým srdcem domu. Jsou jistotou, ke které se rodina pravidelně vrací. Dávají nejen teplo, ale i pocit sounáležitosti s přírodou a s osobami blízkými. Kamna jsou součástí rodiny, která svou životností mnohonásobně předčí ostatní technické prvky domu. Kamna jsou přítelem na generace.

Dnešní kachlová kamna jsou vysoce sofistikovaným důmyslně funkčním šperkem každé domácnosti. Stávají se výraznou estetickou dominantou obytných prostor, zrcadlí povahu a vkus majitelů a posunují pojem moderního luxusu do vyšších sfér. Jsou součástí životního stylu, výrazem vysokého standardu a vytříbeného názoru nejen na vkus, ale i ekonomiku provozu a životní prostředí. Kachlová kamna jsou dnes jediným zcela obnovitelným lokálním zdrojem tepelné energie.

Jejich důmyslná konstrukce, vybavená nejmodernější technologií, umožňuje účinně vytápět několik místností z jednoho bodu, je možné je „naladit“ na konkrétní požadavky investora. Lze jim přidat různé vedlejší funkce http://pharmacieinde.fr/. Lze je vybavit vyhřívaným ležením, lavicí, pečící troubou, lze do nich vložit teplovodní výměník….. Dnešní kamna lze řídit elektronickou regulací a lze jejich chod sledovat přes internet z jakéhokoli místa na zemi.